uitgelicht_logopedie_2.jpg Cursussen

Meldt u nu aan...  
Lees meer...
.. brochure po 2011-voorkant.jpg

Brochure
2011-2012

Voor primair onderwijs
Aanvragen

Topmenu_VVE_02.jpg
Supervisie

Supervisie

Jellie Brandsma
Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken Tel: 088 0200 300


U wilt uw functioneren verbeteren door middel van supervisie en coaching? Dat kan, via Cedin. Dit aanbod is bedoeld voor individuele directieleden en leraren, die hun persoonlijk functioneren in het werk via zelfrefl ectie willen versterken. Supervisie wordt vaak gebruikt bij een negatieve aanleiding. U weet even niet meer hoe u het moet aanpakken. Of u zit tegen een burn-out aan, maar weet niet waaraan het ligt. Kortom: als u vindt dat het werk niet meer gaat zoals het zou moeten gaan.
Het mooie is: na een periode van verwarring ontstaan vaak vanzelf weer nieuwe perspectieven en ideeën. Cedin biedt hulp bij de zoektocht naar grip op uw eigen functioneren.

Inhoud

Samen met de supervisor neemt u uw werksituatie en uw eigen functioneren daarin onder de loep. Dit doen we aan de hand van concrete werkproblemen en voorvallen. Patronen worden ineens zichtbaar en u leert uitdagingen en valkuilen
in het werk te herkennen. Na een intakegesprek worden afspraken gemaakt over de periode en intensiteit van de supervisie.

Doelgroep

- leidsters peuterspeelzalen
- pedagogisch medewerkers kinderopvang
- leerkrachten groep 1 en 2 basisscholen

Informatie

Jellie Brandsma, Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken
Tel: 088 0200 300