uitgelicht_peuters.jpg IB-netwerk
Wissel ervaringen uit met uw collega's...
Lees meer...
brochure po 2011-voorkant.jpg

Brochure
2011-2012

Partner in progressie
Aanvragen

Topmenu_PO_01.jpg
Versnelde Cursus Activboard

Versnelde Cursus Activboard

Er wordt op school gewerkt met het ActivInspire. Er is behoefte aan uitbreiding van de vaardigheden. Ook wordt er op scholen gewerkt met ActivPirmary en ActivInspire.

Onderwerpen die aan bod komen

- gereedschappen van het schoolbord 
- mogelijkheden van de software ACTIVprimary of ActivInspire
- computerprogramma’s en internet
- gebruik in de klas

Werkwijze

Het gaat hier om een versnelde cursus ActivInspire. De behandelde stof is gelijk aan de inhoud van de standaard cursus van 6 bijeenkomsten. De cursus wordt docerend gegeven, tijdens de bijeenkomst is geen gelegenheid om te oefenen.

Tussen de bijeenkomsten door krijgen de cursisten huiswerkopdrachten mee.

Tijdens iedere bijeenkomst is er uitgebreid de gelegenheid om vragen te stellen, zowel over de onderwerpen en opdrachten uit de cursus als ook over ActivInspire onderwerpen naast de cursus. Bij allen onderdelen wordt de link naar de toepassing in de praktijk meegenomen.

Als de cursisten al kunnen werken met ActivPrimary, dan wordt tijdens de cursus nadruk gelegd op de verschillen tussen de beide versies. 

- Wat is vervallen,
- Wat is vervangen.
- Wat wordt ondersteund maar is veranderd.
- Wat is nieuw.
- De verschillen in mogelijkheden met het ‘oude’ Activboard en het ‘nieuwe’.

Het nieuwe Activboard biedt een aantal extra mogelijkheden ten opzichte van de vorige versie. Welke zijn dat en hoe kun je die functionaliteit ook op het oude bord krijgen.

Doelgroep

Leerkrachten primair onderwijs.

Praktische informatie

Aantal bijeenkomsten 4
Tijd in overleg
Plaats Cedin, Drachten of (in overleg) op locatie
Kosten € 1720,- per groep,
exclusief reistijd en cursusmateriaal
Aantal deelnemers maximaal 15
Data in overleg

Informatie

Sjirk Langhout, Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken
Tel: 088 0200 300

 




digiwijs_cedin_ict.jpg

Digiwijs: van digibeet tot whizzkid met deze praktische computercursus voor het PO!