uitgelicht_logopedie_2.jpg Nieuwe cursussen
2010-2011

Meldt u nu aan...  
Lees meer...
.. cedin_brochure_website.jpg

Brochure
2010-2011

Voor primair onderwijs
Aanvragen

Topmenu_Home_01.jpg
I-Blocks
I-Blocks

Paule Schaap         
Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken Tel: 088 0200 300

iblocks.jpgIn bijna elke onderbouwgroep zitten wel kinderen die problemen hebben op het gebied van mondelinge taalvaardigheid. Ze beschikken bijvoorbeeld over een beperkte woordenschat of een zwak ontwikkeld fonemisch bewustzijn. Dit zijn risicofactoren voor de leerontwikkeling en in het bijzonder voor de leesontwikkeling.  Door vroegtijdig te signaleren en te intervenieren kunnen problemen worden beperkt of zelfs worden voorkomen.

Er bestaan inmiddels effectieve en innovatieve materialen die kinderen helpen om op een uitdagende, speelse en leuke manier met voorbereidend en aanvankelijk lezen bezig te zijn.

Om u hiermee kennis te laten maken organiseren Cedin, Biggle Toys en Heutink gezamenlijk een kort en krachtig seminar over hoe scholen mondelinge taalvaardigheid en fonemisch bewustzijn bij risicoleerlingen kunnen stimuleren met behulp van deze materialen.

Voor meer informatie klik hier.


Wanneer?

Het seminar wordt gehouden op woensdag 23 juni 2010, van 13.30 – 15.00 uur te Drachten.

Aanmelden

Aanmelden kan via het zenden van een e-mail aan: Biggle-Toys.com: Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken
(onder vermelding van naam school, adres en e-mailgegevens, telefoonnummer en de namen van de deelnemers)

Aanmelden kan tot 17 juni 2010

Informatie

Cedin
Paule Schaap, Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken , tel: 088 0200 300

Biggle Toys
Mark van den Broek, Dit emailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft javascript nodig om het te kunnen bekijken , tel: 06 21 12 89 56